(+48) 516-927-820 aleksandra@jopyk.com

Czym jest Strengths based SURVIVAL KIT?

To intensywny i skuteczny proces pracy na mocnych stronach i talentach dla managerów w czasach pandemii, którzy mierzą się z wyzwaniami pracy zdalnej / hybrydowej i zarządzania zespołami rozproszonymi.

Jak wygląda proces?

KROK 01

Wykonujesz badanie Strenghtfinder 34 Instytutu Gallupa (tzw. “test gallupa”) / rozszerzasz badanie TOP 5 do pełnego pakietu 34 talentów lub jeśli masz już swój raport – pomijasz ten krok 😉

KROK 02

Oglądasz video lekcję oraz wypełniasz specjalnie przygotowane ćwiczenie poświęcone wstępnej analizie swoich talentów, dzięki czemu podczas sesji zaoszczędzisz swój i mój czas.

KROK 03

Bierzesz udział w serii trzech spotkań coachingowo-mentoringowych na temat możliwości wykorzystania Twoich mocnych stron i talentów w praktyce managerskiej.

KROK 04

Wdrażasz  opracowany plan działania. Wiesz dokładnie jak zarządzać swoimi talentami (ich blaskiem i cieniem), a przez to działasz skutecznie, efektywnie i czerpiesz osobistą satysfakcję z pracy.

JAKICH EFEKTÓW MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ?

  • Odkryjesz, co dla Ciebie znaczą Twoje talenty i jak możesz z nich w praktyce korzystać w swojej pracy.
  • Poznasz blaski i cienie swoich talentów, po to by efektywnie nimi zarządzać. W naszej rozmowie będziesz miał/a okazję przyjrzeć się konkretnym sytuacjom z życia zawodowego, gdzie Twoje talenty dały o sobie znać (w formie pozytywnej i negatywnej).
  • Będziesz potrafił/a sięgać po swoje talenty w codziennych wyzwaniach managerskich a co szczególnie ważne – uczynisz z nich swój zasób do radzenia sobie z sytuacją przymusowej pracy zdalnej / hybrydowej czy zarządzaniem zespołem rozproszonym w czasie pandemii. 
  • Stworzysz swój indywidualny plan działania i zarządzania własnymi talentami, byś to Ty miał/a talenty a nie one Ciebie.

dlaczego ten sposób pracy działa?

Ola ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, którą bardzo chętnie się dzieli. Na każdym spotkaniu coraz bardziej odzyskiwałam pewność siebie i świadomość swojego potencjału. Dzięki rozmowom nauczyłam się bardziej dbać o siebie a jednocześnie utrzymywać wysokie zawodowe zaangażowanie.

Agata Wyszomirska

Manager, International Bank

Według Instytutu Gallupa pierwszym krokiem do pracy z talentami jest ich poznanie, kolejnym świadome wykorzystanie a wreszcie intencjonalne oddziaływanie na otoczenie.

Badacze odkryli, że kiedy ludzie wiedzą jakie mają talenty i co decyduje o ich wyjątkowości, mogą na tej bazie poprawiać swoją efektywność, budować bardziej wartościowe relacje i być lepszymi graczami zespołowymi.

Jestem przekonana, że indywidualna praca coachingowo-mentoringowa wspomoże Cię w procesie poszukiwania skutecznych i zgodnych z Twoimi wartościami sposobów radzenia sobie z wyzwaniami managerskimi w tym szczególnie wymagającym okresie. 

Pracując ze mną będziesz mieć okazję przyjrzeć się realnym sytuacjom i działaniom z Twojego życia z różnych, być może zupełnie nowych, perspektyw w bezpiecznym i pozbawionym krytyki środowisku.

co mówią moi klienci?

Z Olą Jopyk miałem przyjemność pracować przy okazji projektu budowania silnych stron w moim zespole. Ola, z wykorzystaniem narzędzi Gallup Strengths Finder, pomogła poznać silne strony każdej osoby oraz uświadomić ludziom, na czym powinni się koncentrować, aby odnosić sukces i jednocześnie czuć się dobrze. Dzięki Oli byliśmy w stanie odkryć, jak możemy się wzajemnie wspierać dzięki temu, że każdy i każda z nas jest inny, wzmacniając tym samym poczucie różnorodności w zespole. 

Tomasz Jamiński

Data Science Senior Manager

Ola jest osobą bardzo otwartą, co pozwala rozmówcy również się otworzyć bez najmniejszych obaw. Sesje z Olą dały mi wiele do myślenia, a także utwierdziły w przekonaniu, że idę właściwą drogą i nie muszę na siłę rozwijać tych umiejętności z którymi mi nie po drodze. Narzędzia, które stosuje Ola są dostosowane do tematu i ewidentnie widać że są dobrane z rozmysłem.

Manager w branży usług finansowych

Kiedy warto?

Jeśli czujesz, że dotychczasowe strategie działania teraz (tzn. w pandemii) już się nie sprawdzają / są nieaktualne wobec Twoich wyzwań managerskich. 

Jeśli szukasz skutecznej i praktycznej pracy z talentami, która będzie wykraczać poza ich rozumienie a w końcu da Ci realne przełożenie na codzienne działania.

Jeśli chcesz poznać jak Twoje talenty mogą Cię wspierać, ale też jak potrafią ograniczać Twoją biznesową skuteczność. 

to …  ten program jest dla Ciebie. 

Kiedy nie warto?

Jeśli jesteś pewien/pewna, że nic absolutnie nie chcesz zmieniać i nie jesteś otwarty/a na szczerą rozmowę o Twoim potencjale czy wyzwaniach managerskich, wtedy po prostu nie kupuj tego produktu. Nic na siłę 😉

JAKI JEST KOSZT SURVIVAL KIT?

ZAKUP DLA FIRMY

Proces dla grupy Managerów
WYCENA W ODPOWIEDZI NA POTRZEBY FIRMY
  • Videolekcja dla każdego managera
  • Zestaw ćwiczeń do pracy z talentami
  • 3 indywidualne sesje coachingowo-mentoringowe po 90 min każda
  • PLUS/MINUS dodatkowe elementy jak: edukacja managerska (warsztaty pracy z talnetami zespołów), Team Talent Review, grupowy coaching talentów dla managerów.

KIM jestem?

ALEKSANDRA JOPYK

Jestem certyfikowanym coachem mocnych stron i talentów Instytutu Gallupa, trenerem, doradcą HR oraz współautorką programu rozwojowego dla HR Business Partnerów z ponad 16 letnim doświadczeniem pracy na wyższych stanowiskach managerskich w obszarze zarządzania ludźmi oraz rozwoju przywództwa. Pasjonują mnie miejsca i ludzie. W pracy korzystam z maksymalnie prostych i jednocześnie rzetelnych rozwiązań opartych na unikatowym potencjale moich Klientów indywidualnych, zespołów czy całych organizacji.  

Doświadczenie biznesowe
• 2018+ Niezależny Konsultant, Trener, HR BP as a Service
• 2016-2018 Head of Management & Leadership Development – Fujitsu
• 2016 Dyrektor HR PayU SA
• 2011-2016 Talent & Development Senior Manager PwC Polska
• 2008-2011 Learning & Development Specialist E&Y
• 2003-2007 Training & Development Specialist Polpharma Sp. Z o.o.

Akredytacje i Osiągnięcia 
• Certified Strengths Coach – Gallup Institute
• ACC Coach i członek ICF (International Coach Federation)
• Profesjonalny trener coachingu w  PwC Business Academy
• Mediator po kursie mediacji oraz NVC
• Certyfikowany Coach i Master Business Coach Norman Benett Academy
• Certyfikowany konsultant i specjalista MBTI

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – FAQ

Czy BADANIE Strengthsfinder to to samo co test Gallupa?

TAK. Pełna nazwa badania diagnozującego naturalne talenty człowieka to “strengthsfinder”, natomiast w Polsce przyjęło się mówić na ten kwestionariusz “test Gallupa” lub “test talentów Galupa”.

Co jeśli nie mam raportu z badania Strengthsfinder 34 LUB mam tylko raport TOP5?

 Wtedy do ceny produktu (3.500 PLN netto) doliczam 200 PLN netto za pełne badanie lub 160 PLN netto za rozszerzenie badania TOP 5 do pełnego raportu wszystkich talentów. Po zakupie testu, wysyłam specjalny link, który bezproblemowo od razu pokieruje  Cię do badania.

Co zawiera cena produktu?

W cenie 3.500 PLN netto otrzymujesz: video lekcję, specjalnie opracowane ćwiczenia do analizy własnego potencjału, 3 sesje coachingowo-mentoringowe 90 min każda. 

Co jeśli chcę kupić więcej niż 3 sesje?

Choć produkt składa się z 3 sesji, realizowanych w odstępie od 2 do 3 tygodni, to istnieje możliwość dokupienia sobie dodatkowych spotkań coachingowo-mentoringowych ze mną. Jeśli jesteś zainteresowany/a dłuższym procesem – daj mi proszę znać o tym w formularzu zapisu lub odezwij się na maila: aleksandra@jopyk.com

Jestem HR i chcę kupić produkt dla grupy managerów. Jaki będzie koszt?

Jeśli kupujesz procesy dla grupy powyżej 5 osób – odezwij się do mnie a przygotuję indywidualną ofertę dla Twojej organizacji. Napisz na: aleksandra@jopyk.com.

SKĄD POMYSŁ NA TAKI PROCES?

Ten produkt powstał na bazie zgłaszanych mi potrzeb i wyzwań managerów w pandemii, a także w oparciu o moje własne doświadczenia managerskie oraz kilkunastoletnią pracę w obszarze rozwoju ludzi w organizacjach. Więcej o moim przygotowaniu do prowadzenia procesu oraz mojej ścieżce zawodowej przeczytasz tu: www.jopyk.com/meet-me.

CHCESZ ZE MNĄ PRACOWAĆ?

wypełnij formularz

Kupuję wersję

4 + 8 =